MPHosts.pl - Szybki i Tani Hosting!

×

MPHosts.pl - Szybki i Tani Hosting!

Informacje o nas

Mamy idealne rozwiązania dla Ciebie!
Nieważne czy Twoja strona generuje mały ruch,
czy też startujesz z nowym blogiem,
a może potrzebujesz zaawansowanych
rozwiązań o wysokiej wydajności.
MPHosts jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

MPHosts - Twoim partnerem w sieci!

MPHosts.pl oferuje wszystko to, co jest konieczne, aby Twoja firma była obecna w Internecie, pomyśl o MPHosts jako sprzymierzeńcu do prowadzenia działalności gospodarczej. Oferujemy spersonalizowaną uwagę w rozwiązywaniu wątpliwości i potrzeb związanych z hostingiem i rejestracją domen, zawsze z życzliwym wsparciem ze strony naszych doradców.

Od 2009 roku zapewniamy usługi dla naszych klientów. Poza rozwiązaniami hostingowymi i rejestracją domen zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych. Nasze projekty są dostosowane do potrzeb klienta. Strony wykonane przez nas są atrakcyjne, przyjazne dla użytkownika i zapewniają szybki dostęp do informacji.
Nie tylko tworzymy projekt, ale zapewniamy pełne wsparcie w późniejszej aktualizacji czy obsłudze strony. 

Gwarancja MPHosts!

Nasz wewnętrzny zespół jest do dyspozycji
24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
nie tylko by rozwiązywać problemy techniczne,
ale także udzielać wskazówek, które pomogą ci odnieść sukces w sieci.

99.9% Uptime

Wsparcie 24/7/365

Kopie zapasowe

Bezpieczeństwo

Dlaczego MPHosts ?

Oferujemy najlepsze rozwiązania na rynku

Dzięki Cloudflare’s Content Delivery Network (+100 centr danych) Twoja witryna jest dostarczana odwiedzającym na podstawie ich lokalizacji, co skutkuje szybszym ładowaniem stron i poprawą SEO.

Potężne narzędzia SEO dla Twojej witryny, zaufane przez 4 miliony użytkowników. Zarządzaj SEO swojej witryny bezpośrednio z panelu sterowania za pomocą zaledwie kilku kliknięć!

Kreator stron internetowych SitePad.
MPHosts oferuję bez żadnych dodatkowych kosztów niesamowite narzędzie do tworzenia stron internetowych SitePad.
Dzięki SitePad w ciągu kilku minut stworzysz kompletną i w pełni funkcjonalną stronę internetową.

Dzięki MailChannels Cloud możesz wyeliminować problemy z dostarczaniem wiadomości e-mail spowodowane czarną listą adresów IP. W przeciwieństwie do tradycyjnych usług e-mail, MailChannels Cloud jest jedyną usługą, która przyjmuje 100% wiadomości e-mail.

Zainstaluj ponad 300 skryptów, w tym WordPress w kilka sekund dzięki naszemu instalatorowi skryptów Softaculous. Dzięki procesowi instalacji 1-kliknięciem możesz skonfigurować swoją stronę internetową opartą na CMS w ciągu zaledwie kilku sekund, a Softaculous zajmie się jej konserwacją.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem internetowym, czy dopiero zaczynasz swoją pierwszą stronę internetową, nasz profesjonalny personel jest tutaj, aby Ci pomóc na każdym etapie. Jesteśmy tutaj 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Ci w każdej kwestii związanej z hostingiem. Pozwól nam spełnić Twoje oczekiwania.

Nasz specjalny zespół ds. Migracji jest gotowy do przeniesienia istniejącej zawartości z poprzedniego usługodawcy i skonfigurowania jej do optymalnego działania na naszej platformie.

Szukasz taniego hostingu www?

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Dlaczego POKOCHASZ MPHosts!

Bezpieczeństwo

Mamy zespół wyszkolonych specjalistów monitorujących nie tylko nasze fizyczne lokalizacje, ale także nasze oprogramowanie serwerowe. Zapewniamy, że Twoja witryna jest bezpieczna

Kopie zapasowe

Przekonaj się, jak wykorzystać moc wysokowydajnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych. Możesz uzyskać dostęp, przywrócić lub pobrać migawki całej witryny w dowolnym momencie za pośrednictwem cPanel.

Wysokiej wydajności serwery

Najnowsze procesory Intel Dual Xeon 5620s 96 GB ECC RAM, obsługiwane przez CloudLinux i LiteSpeed, zapewniają 9-krotnie szybsze ładowanie stron PHP.